Komenda Miejska Policji w Siedlcach informuje, że w tutejszej jednostce można odebrać znalezione telefony komórkowe.
Komenda Miejska Policji w Siedlcach informuje, że do tutejszej jednostki dostarczono znalezione w ostatnim czasie 4 telefony komórkowe. Są to:
1. Telefon SAMSUNG w charakterystycznym żółtym etui znaleziony na ul. Katedralnej w Siedlcach.
2. Telefon HTC w szarej obudowie znaleziony na terenie Siedlec.
3. Telefon SAMSUNG koloru czarnego znaleziony na terenie Siedlec.
4. Telefon ALCATEL PIXI koloru czarnego z uszkodzonym wyświetlaczem. Na jego ekranie widniał napis „Laurka dla taty od Nikoli”. Telefon znaleziony został w miejscowości Grodzisk gm. Zbuczyn.
W związku z powyższym, jeżeli ktoś z Państwa rozpoznaje widoczne na zdjęciach aparaty, proszony jest o kontakt z tutejszą komendą pod nr tel. 25-643-23-60 lub 997.
autor: podisnp. Jerzy Długosz
KMP w Siedlcach.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!