Od poniedziałku, 4 września krwiodawcy mogą dzielić się darem życia w komfortowych warunkach.
Już od jutra,4 września przy ul. Gospodarczej 7 w Siedlcach w nowym budynku, w komfortowych warunkach można oddawać krew.

– Budynek ma 900 m2 i da duże możliwości pobierania. Ważne, by jakość krwi była zachowana. Krwiodawcy oddający krew w naszym centrum dzielą się nią z naszymi bliskimi, czy sąsiadami. Krwiodawcę mijamy na pasach, czy widzimy na chodniku – powiedziała Agnieszka Hawrylewicz-Łuka kierownik Terenowego Oddziału Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Siedlcach.
Inwestycja wyniosła prawie 12 mln. Środki pochodzą z Ministerstwa Zdrowia. Oficjalne otwarcie nowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Siedlcach odbyło się pod koniec czerwca.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze