Reklama

Krwiodawcy już w nowym Centrum Krwiodawstwa

Od poniedziałku, 4 września krwiodawcy mogą dzielić się darem życia w komfortowych warunkach.

Już od jutra,4 września przy ul. Gospodarczej 7 w Siedlcach w nowym budynku, w komfortowych warunkach można oddawać krew.

– Budynek ma 900 m2 i da duże możliwości pobierania. Ważne, by jakość krwi była zachowana. Krwiodawcy oddający krew w naszym centrum dzielą się nią z naszymi bliskimi, czy sąsiadami. Krwiodawcę mijamy na pasach, czy widzimy na chodniku  – powiedziała Agnieszka Hawrylewicz-Łuka kierownik Terenowego Oddziału Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Siedlcach.

Reklama

Inwestycja wyniosła prawie 12 mln. Środki pochodzą z Ministerstwa Zdrowia. Oficjalne otwarcie nowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Siedlcach odbyło się pod koniec czerwca.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości