Reklama

Materiał TV Wschód o naszych Miss

21 marca odbyły się eliminacje do konkursów Tygodnika Siedleckiego: Miss Ziemi Siedleckiej 2015 i Nastoletnia Miss Ziemi Siedleckiej 2015. TV Wschód była tam z kamerą. Zobaczcie jakie piękne dziewczyny wezmą udział w zmaganiach.

Eliminacje odbyły się w klubie kultury Rafa, przy ulicy Rynkowej w Siedlcach. W konkursie głównym weźmie udział 12 dziewcząt dorosłych i 10 nastolatek. Najpiękniejsze wyłonione zostaną 24 kwietnia podczas uroczystej gali w CKiS. Materiał TV Wschód zobaczyć można tutaj.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości