Reklama

Miał być perłą...

Zbiornik Niewiadoma w gminie Sabnie powstał sześć lat temu. Władze gminy mówiły wtedy, że będą tam: kąpielisko, lokale gastronomiczne, hotel. Na razie w zbiorniku nie można nawet popływać.

- Zbiornik hucznie otwierano już 6 lat temu, oglądał go nawet ówczesny premier Donald Tusk. A kąpieliska jak nie było, tak nie ma. Czy w tym roku w Niewiadomej wreszcie będzie się można kąpać? - zapytał nas Czytelnik z gminy Sabnie.

- W tym roku nie – odpowiada wójt Ireneusz Piotr Wyszyński.

Niektórzy są rozżaleni.

- Władze mówiły, że kąpielisko będzie czynne najpóźniej w 2015 roku. Okazało się, że to obiecanki cacanki. Szkoda, że wójt nie dotrzymuje obietnic – podkreśla jedna z mieszkanek.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości