Reklama

Mieszkańcy ewakuowanego bloku mogą już bezpiecznie wrócić do domów

Policja informuje, że zakończono działania służb przy ul. Sulimów 36.

Policja informuje, że zakończono działania służb przy ul. Sulimów 36, gdzie wcześniej znaleziono niewybuchy pochodzące z czasów II wojny światowej. Ładunek został zabezpieczony, a budynek dokładnie sprawdzony. Mieszkańcy mogą już bezpiecznie wrócić do swoich mieszkań. Przywrócono również dostawy energii elektrycznej.

- Dziękujemy wszystkim za cierpliwość, współpracę i zachowanie spokoju podczas ewakuacji - mówi kom. Ewelina Radomyska oficer prasowa siedleckiej policji.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: Policja Siedlce Aktualizacja: 03/06/2025 23:25
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Anna - niezalogowany 2025-06-03 23:29:47

    Sulimów 35

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości