Policja informuje, że zakończono działania służb przy ul. Sulimów 36.
Policja informuje, że zakończono działania służb przy ul. Sulimów 36, gdzie wcześniej znaleziono niewybuchy pochodzące z czasów II wojny światowej. Ładunek został zabezpieczony, a budynek dokładnie sprawdzony. Mieszkańcy mogą już bezpiecznie wrócić do swoich mieszkań. Przywrócono również dostawy energii elektrycznej.
- Dziękujemy wszystkim za cierpliwość, współpracę i zachowanie spokoju podczas ewakuacji - mówi kom. Ewelina Radomyska oficer prasowa siedleckiej policji.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Sulimów 35
Sulimów 35