Za niecałe dwa lata Siedlecki Ośrodek Onkologiczny przyjmie pierwszych pacjentów.
Właśnie ogłoszono przetarg na jego budowę. Jest to inwestycja za ponad 100 milionów złotych.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!