Dr n. med. Kryspin Mitura jest nowym ordynatorem Oddziału Chirurgii Ogólnej Szpitala Miejskiego w Siedlcach. Zastąpił na tym stanowisku doktora Mikołaja Romańczuka, który oddziałem zarządzał przez 20 lat.
– To była decyzja doktora Romańczuka – mówi Mirosław Leśkowicz, dyrektor SP ZOZ w Siedlcach. – Można powiedzieć, że odbyło się to w drodze trójporozumienia, bo odchodzący ordynator, podejmując decyzję o rezygnacji, rekomendował na swojego następcę doktora Miturę.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!