Reklama

Pies przybłęda

Na osiedlu Wyszyńskiego/Młynarska biega pies, który ma na szyi sznur, możliwe że uciekł właścicielowi. Pies jest duży, puchaty i nie wydaje się groźny.

Na dworze panuje mróz, a pies jest dosyć duży więc dzieci mogą się go przestraszyć, a w warunkach blokowych nie jest możliwe w moim przypadku przygarnięcie go do domu.

Pozdrawiam,
Mieszkanka osiedla Młynarska/Wyszyńskiego

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości