Reklama

Piknik rodzinny „Razem dla Damiana” w Kosowie Lackim

Jutro (sobota, 19 czerwca) na placu przy plebanii Parafii pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Kosowie Lackim odbędzie się Piknik rodzinny „Razem dla Damiana”.

Damian ma 2 latka. Choruje na rzadką i ciężką w leczeniu chorobę - autoimmunologiczne zapalenie mózgu. Wymaga kosztownego leczenia, które przewyższa możliwości finansowe jego rodziców.

W ramach wydarzenia charytatywnego, w godzinach 8-10 przy sklepie Gama i Delikatesy prowadzony będzie kiermasz ciast. Później rozpocznie się piknik, podczas którego zaplanowano mnóstwo atrakcji. Dochód z imprezy w całości zostanie przeznaczony na pomoc w leczeniu chłopca. Można je wesprzeć także wpłacając pieniądze na internetową zbiórkę: https://www.siepomaga.pl/damian-kucharczyk

Reklama

 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama