W zamkniętym domu na łóżku leżała kobieta, z którą nie było kontaktu.
11 września o godz. 10.56 oficer dyżurny PSP w Siedlcach otrzymał informację, że w miejscowości Trzciniec w zamkniętym domu na łóżku leży kobieta, z którą nie ma kontaktu – informuje mł. bryg. Paweł Kulicki oficer prasowy siedleckiej PSP. – Na miejsce pojechali strażacy, który wyważając drzwi weszli do domu.
- 67-letnia kobieta leżała na łóżku bez kontaktu, była nieprzytomna. O sytuacji powiadomiła rodzina, która od soboty nie miała z nią kontaktu. Poszkodowana została przewieziona karetką do szpitala, gdzie odzyskała przytomność – poinformowała kom. Ewelina Radomyska oficer prasowa siedleckiej policji.
Pomoc przyszła w ostatniej chwiliChcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze