Reklama

Pożar w dyskotece

Ogień pojawił się na dachu. Wewnątrz było ok. 200 osób.

W miejscowości Wilga (pow. garwoliński) kilka minut przed godziną 20. doszło do pożaru w miejscowej dyskotece.

W budynku trwała impreza charytatywna, w której uczestniczyło ok. 200 osób. Ogień prawdopodobnie pojawił się na dachu, a na uczestników zaczęły spadać drewniane elementy budynku. Wszyscy uczestnicy ewakuowali się przed przyjazdem służb. W zdarzeniu ucierpiał jeden ze strażaków, który poślizgnął się na lodzie, wynosząc z budynku butlę z acetylenem.

Reklama

Do zdarzenia skierowano ponad 100 strażaków i 25 samochodów strażackich oraz grupę operacyjną mazowieckiego komendanta wojewódzkiego PSP.

Zdjęcia: PSP.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości