Reklama

Przedszkolaki pisały i rysowały: Mamo, tato, jedź bezpiecznie

"Mamo, tato, jedź bezpiecznie" - to hasło konkursu organizowanego corocznie przez Miejskie Przedszkole nr 15 w Siedlcach.

W tym roku do konkursu zgłosiło się kilkudziesięcioro dzieci z siedleckich przedszkoli. Dzieci rysowały i... rymowały. Trzeba przyznać, że ich prace potrafiły wprawić dorosłych w zdumienie. Były naprawdę świetne! 

Nagrody wręczali dzieciom m.in. Janusz Cabaj z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Siedlcach, Dariusz Stopa z WORD w Siedlcach, Ewelina Raczyńska  -naczelnik gabinetu prezydenta Siedlec, Robert Szymani - artysta malarz i Hanna Krupa - dyrektor Miejskiego Przedszkola nr 15. 

wyniki konkursu przedstawiają się następujaco: 

Reklama

Kategoria Praca plastyczna:

 I miejsce: Maja Kachniarz - Miejskie Przedszkole Kr 27 z Oddziałami Integracyjnymi

II miejsce: Emilia Tajak - Miejskie Przedszkole Nr 22

III miejsce: Adam Szmurło - Niepubliczne Przedszkole 11 Krasnoludków

Wyróżnienie: Antoni Tarkowski - Miejskie Przedszkole Integracyjne Nr 20 i Lena Matysiak - Miejskie Przedszkole Nr 25

 

Kategoria: wiersz lub opowiadanie

I miejsce: Alicja Raczyńska - Miejskie Przedszkole Nr 15

II miejsce: Jagoda Kozlowska-Niepubliczne Przedszkole „Akademia Maluszka"

Reklama

II miejsce: Karolina Korycińska - Niepubliczne Przedszkole „Siódemka"

III miejsce: Zofia Łazuga - Miejskie Przedszkole Integracyjne Nr 20

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości