"Mamo, tato, jedź bezpiecznie" - to hasło konkursu organizowanego corocznie przez Miejskie Przedszkole nr 15 w Siedlcach.
W tym roku do konkursu zgłosiło się kilkudziesięcioro dzieci z siedleckich przedszkoli. Dzieci rysowały i... rymowały. Trzeba przyznać, że ich prace potrafiły wprawić dorosłych w zdumienie. Były naprawdę świetne!
Nagrody wręczali dzieciom m.in. Janusz Cabaj z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Siedlcach, Dariusz Stopa z WORD w Siedlcach, Ewelina Raczyńska -naczelnik gabinetu prezydenta Siedlec, Robert Szymani - artysta malarz i Hanna Krupa - dyrektor Miejskiego Przedszkola nr 15.
wyniki konkursu przedstawiają się następujaco:
Kategoria Praca plastyczna:
I miejsce: Maja Kachniarz - Miejskie Przedszkole Kr 27 z Oddziałami Integracyjnymi
II miejsce: Emilia Tajak - Miejskie Przedszkole Nr 22
III miejsce: Adam Szmurło - Niepubliczne Przedszkole 11 Krasnoludków
Wyróżnienie: Antoni Tarkowski - Miejskie Przedszkole Integracyjne Nr 20 i Lena Matysiak - Miejskie Przedszkole Nr 25
Kategoria: wiersz lub opowiadanie
I miejsce: Alicja Raczyńska - Miejskie Przedszkole Nr 15
II miejsce: Jagoda Kozlowska-Niepubliczne Przedszkole „Akademia Maluszka"
II miejsce: Karolina Korycińska - Niepubliczne Przedszkole „Siódemka"
III miejsce: Zofia Łazuga - Miejskie Przedszkole Integracyjne Nr 20
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!