Reklama

Przygarnij Muchę

Mały, śliczny kundelek wabiący się "Mucha" ponad rok temu został porzucony w pobliżu posterunku policji w Repkach. Bezpańskiej psinie z pomocą przyszli tamtejsi policjanci. Teraz chcą przekazać kundelka w dobre ręce.

W lutym minął rok, jak błąkającego się, małego psa przygarnęli policjanci z Repek. Troszcząc się o jego los, dali mu schronienie w ciepłym budynku. Dbali, aby nie zabrakło mu jedzenia i picia. Kierownik posterunku w Repkach, asp.szt. Leszek Wyszomirski z dumą wypowiada się o czworonożnym przyjacielu. Mucha, bo takie imię dostała od policjantów jest wesołym, łagodnym pieskiem. Policjanci dbają nie tylko o miejsce do spania i pożywienie, lecz także o jej szczepienia.

Choć trudno już sobie wyobrazić funkcjonowania posterunku bez Muchy, policjanci wiedzą, że ich służba nie pozwala na odpowiednie zaopiekowanie się pieskiem. Z troski o czworonożnego przyjaciela, gotowi są go oddać w dobre ręce. Jest tylko jeden warunek - musi to być osoba, która da jej tyle serca, co policjanci z Repek. (opr. ed za KPP Sokołów)

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości