Kabaret Chyba powraca do Siedlec z nowym programem „Rodzina to jest siła!”. To pełne humoru widowisko, w którym nie zabraknie świeżych skeczy, zabawnych piosenek i inteligentnych żartów o rodzinie, czyli o tym, co w życiu najważniejsze. Śmiech gwarantowany, bo czy można żyć bez rodziny i bez szwagra?
Artyści z Kabaretu Chyba ruszają w trasę z premierowym repertuarem, w którym wezmą na warsztat rodzinne relacje i codzienne sytuacje, dobrze znane każdemu. Zastanowią się między innymi, kto tak naprawdę rządzi w domu, do kogo jeździmy na święta, czy warto „iść na swoje” oraz czy istnieje rodzina bez instytucji szwagra.
W programie pojawią się ulubieni bohaterowie fanów kabaretu – Bożena i Bogdan, typowe polskie małżeństwo w najlepszym wydaniu. Nie zabraknie również nowych postaci, zabawnych piosenek, znakomitej improwizacji i ogromnej dawki pozytywnej energii. Widowisko adresowane jest do całych rodzin, bo jak mówi tytuł – rodzina to jest siła.
12 kwietnia (niedziela), godz. 17:00, Sala widowiskowa „Podlasie”, ul. Sienkiewicza 63, Siedlce
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
kabarety, standaperzy, seniorynki i limbos - cały mok
kabarety, standaperzy, seniorynki i limbos - cały mok