W niedzielę, 14 kwietnia odbędzie się III Sprzątanie Zalewu Siedleckiego pod hasłem „Siedlce Przyjazne Dnom”.
Dno siedleckiego zalewu przeczeszą i wysprzątają nurkowie z Centrum Nurkowego Siedlce. Brzegiem zajmą się natomiast wędkarze z koła nr 2 „Kolejarz” oraz wszyscy chętni, którzy zechcą wziąć udział w akcji. Sprzątanie rozpocznie się o godz. 11.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!