Reklama

Siedlce: Rozpoznajesz tych mężczyzn?

Siedlecka komenda policji prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości widocznych na zdjęciach mężczyzn, którzy brali udział w bójce na terenie Siedlec.

Do zdarzenia doszło 30 marca przy ul. Świętojańskiej w Siedlcach. W bójce brało udział pięciu mężczyzn, z których dwóch nadal pozostaje nierozpoznanych. 

Komenda Miejska Policji w Siedlcach prowadzi w tej sprawie postępowanie przygotowawcze. W związku z tym, jeżeli ktoś z Was rozpoznaje osoby ze zdjęć, proszony jest o kontakt z KMP w Siedlcach pod nr tel. 47-707-23-60 lub 112.

Jakość zdjęć niezależna od KMP Siedlce.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 01/04/2025 09:47
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Z ???????? - niezalogowany 2025-04-01 09:58:25

    Siedlecki Komenda prosi o pomoc.Który to już raz. A może tak kamery jak w ???????? I sprawę załatwią

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Marcinek - niezalogowany 2025-04-01 10:18:06

    Wyglądają jak przeciętni wyborcy Konfedarcji.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • janek - niezalogowany 2025-04-01 11:05:49

    No popatrz Marcinku, a mnie skojarzyli się od razu z Antifą.

    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości