Do zderzenie samochodów na skrzyżowaniu ulic Starzyńskiego i Sucharskiego w Siedlcach doszło około godz. 16.15. Pojazdami kierowały kobiety. Obie z obrażeniami ciała zostały zabrane do szpitala.
Nie ma utrudnień w ruchu. Ulica Starzyńskiego jest przejezdna.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze