Począwszy od jutra (3 grudnia), przez trzy najbliższe soboty, w stacji kontroli pojazdów AMS Chróścicki (Siedlce, ul. Brzeska 178) będzie można za darmo sprawdzić prawidłowe ustawienie i stan świateł w samochodzie.
Akcja organizowana jest przez Biuro Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji przy współpracy m.in. z Instytutem Transportu Samochodowego.
Badania wskazują na zły stan oświetlenia pojazdów poruszających się po polskich drogach. Jedną z przyczyn jest nieprawidłowe ustawienie świateł, np. po wymianie żarówki.
Darmowy przegląd będzie się odbywał w godzinach 8-14.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!