Reklama

Stok Lacki: Otwarcie biblioteki i koncert zespołu Mejk

W najbliższą niedzielę, 30 lipca, o godz. 14 w Stoku Lackim przy ul. Pałacowej 62 zostanie otwarta Gminna Biblioteka i Czytelnia. Placówka powstała m.in. dzięki dofinasowaniu z Rządowego Funduszu Inwestycji Strategicznych Polski Ład.

Po zakończeniu części oficjalnej, o godz. 15.30 rozpocznie się Festiwal Biesiadny, w którym wystąpią m.in.: zespoły Folk Lacki, AleBabki, Żabokliki i Goliczanki oraz solistki – Anna Michalak i Olga Wujkowska.

Na godz. 18.00 przewidziano koncert zespołu Mejk. (sej)

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości