Reklama

Strzała: Nietrzeźwy wjechał do rowu

Nie od dziś wiadomo, że rowy mają moc przyciągania nietrzeźwych kierowców....

Przekonał się o tym 42-latek z Siedlec.

- Kierujący pojazdem honda, znajdując się w stanie nietrzeźwości (0,8 promila alkoholu w wydychanym powietrzu) w Strzale stracił panowanie nad pojazdem, a następnie wjechał do przydrożnego rowu. Pasażerka auta została zabrana do szpitala. Sprawca został zatrzymany - informuje kom. Ewelina Radomyska, oficer prasowy KMP Siedlce.

Do zdarzenia doszło wczoraj 21 stycznia.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości