Nie od dziś wiadomo, że rowy mają moc przyciągania nietrzeźwych kierowców....
Przekonał się o tym 42-latek z Siedlec.
- Kierujący pojazdem honda, znajdując się w stanie nietrzeźwości (0,8 promila alkoholu w wydychanym powietrzu) w Strzale stracił panowanie nad pojazdem, a następnie wjechał do przydrożnego rowu. Pasażerka auta została zabrana do szpitala. Sprawca został zatrzymany - informuje kom. Ewelina Radomyska, oficer prasowy KMP Siedlce.
Do zdarzenia doszło wczoraj 21 stycznia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze