Reklama

Światła na 10 Lutego

W pobliżu SP nr 4, przy ulicy 10 Lutego w Siedlcach zamontowano sygnalizację świetlną.

Sygnalizację utworzono na prośbę rodziców dzieci, które uczęszczają do pobliskiej szkoły. Ma ona na celu poprawę bezpieczeństwa pieszych w tym miejscu. Zielone światło zapala się „na żądanie” po wciśnięciu przycisku.

- Dobre skutki świetlnej inwestycji na 10 Lutego, przez pryzmat minionych 2 dni, potwierdza dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 Przemysław Anusiewicz - Jest spokojnie i bezpiecznie, a o to nam chodziło - informuje siedlecki UM.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości