Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie zaprasza na cykl wakacyjnych zajęć dla dzieci i młodzieży.
31 lipca w CISK odbędzie się spektakl teatralny „Pinokio” w wykonaniu aktorów teatru Blaszany Bębenek (wstęp 5 zł). Dla młodych wielbicieli aktywności sportowych CSiK przygotowało blok zajęć „Lubię sport!”. Będą to zajęcia na Pływalni Miejskiej „Garwolanka” – zarówno w wodzie, na sali fitness lub, jeśli pogoda dopisze, na świeżym powietrzu.
Przez całe wakacje bilet dla dzieci i młodzieży na basen kosztuje tylko 5 zł! Podczas letniego wypoczynku będzie także okazja, żeby zdobyć nowe umiejętności pływackie w Wakacyjnej Szkole Pływania „Garwolanka”.
Fanów dwóch kółek CSiK zaprasza na dwie wycieczki rowerowe – do Miętnego i Górek, a fanów piłki nożnej – do wzięcia udziału w Wakacyjnej Lidze Piłkarskiej. „Lubię odkrywać nowe” – pod tym zagadkowym tytułem kryje się wycieczka autokarowa do Państwowego Muzeum Etnograficznego i Muzeum dla Dzieci oraz warszawskiego ZOO, a także to, co najmłodsi lubią najbardziej – warsztaty kulinarne. Podczas warsztatów będzie okazja między innymi, żeby przyjrzeć się pracy cukiernika i kucharza w pizzerii.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!