Reklama

Trzeciomajowe koncerty w „Reymontówce”

Zdolni uczniowie szkół muzycznych z Siedlec i Warszawy wystąpili dziś w Domu Pracy Twórczej „Reymontówka” w Chlewiskach w koncertach okazji Święta Konstytucji 3 Maja

Pierwszy koncert odbył się w o godz. 12, a drugi o godz. 16. W obu wzięli udział uczniowie klasy fortepianu profesora Krzysztofa Rynkiewicza. W imieniu dyrektora DPT „Reymontówka” młodych artystów i publiczność powitała Beata Zdrodowska.

W koncercie popołudniowym publiczność wysłuchała utworów m.in. Fryderyka Chopina, Franza Schuberta i Ludwiga van Beethowena, Amadeusza Mozarta, Maurycego Moszkowskiego, Jana Sebastiana Bacha i Ferenca Liszta w interpretacji następujących młodych muzyków: Ewy Kawickiej, Macieja Goska, Mai Chmielewskiej, Oliwii Wierzchuckiej, Urszuli Wanickiej, Anieli Pluty, Kacpra Jastrzębskiego i Izabeli Wojtaś.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości