Ta ulica to jedno, wielkie jezioro! - napisała do nas zdenerwowana mieszkanka ul. Sosnowej w Siedlcach.
-Firma budująca autostradę, której ciężki sprzęt "ujeżdża" naszą ulicę podobno ma dbać o jej należyty stan. Tak przynajmniej informował rejon dróg siedleckiego Urzędu Miasta. Mimo kilku interwencji telefonicznych nie ma poprawy sytuacji! Wręcz przeciwnie! Kałuże płyną na prywatną posesję, niewielki odcinek ulicy to jedno wielkie jezioro! Nawierzchnia ulicy była niszczona przy budowie wioski SOS! W tej chwili niszczy ją budowa autostrady! - alarmuje Czytelniczka.
Faktycznie stan drogi nie wygląda najlepiej. Czy władze miasta zrobią coś z tą sytuacją?
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze