Reklama

Uwaga mieszkańcy ul. Bema w Siedlcach!

Od 21 kwietnia w ciągu ul. Bema, na odcinku od Placu Wolności do ul. Jagiellońskiej Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Siedlcach rozpocznie prace modernizacyjne.

Na tym odcinku miasto Siedlce rozpoczyna modernizację ulicy oraz chodników, a PWiK przeprowadzi modernizację sieci wodociągowej. 

W trakcie realizacji prac mogą wystąpić:

  •  chwilowe przerwy w dostawie wody
  •  okresowe spadki ciśnienia w sieci wodociągowej

Informacje o postępie robót będą na bieżąco aktualizowane.

 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości