Od 21 kwietnia w ciągu ul. Bema, na odcinku od Placu Wolności do ul. Jagiellońskiej Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Siedlcach rozpocznie prace modernizacyjne.
Na tym odcinku miasto Siedlce rozpoczyna modernizację ulicy oraz chodników, a PWiK przeprowadzi modernizację sieci wodociągowej.
W trakcie realizacji prac mogą wystąpić:
Informacje o postępie robót będą na bieżąco aktualizowane.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze