Reklama

W Factory 157 zaśpiewa Aleksandra Węglewicz

Dzisiaj (17 listopada) w Factory 157 (Siedlce, ul. Sokołowska 157) odbędzie się koncert finalistki IV edycji The Voice of Poland - Aleksandra Węglewicz. Akompaniował jej będzie Krzysztof Chromiński.

- Artystka wykona piosenki szczególnie bliskie jej sercu. Obok evergreenów oraz utworów o soulowym zabarwieniu, w repertuarze znajdą się też współczesne, światowe przeboje pop music w aranżacjach akustycznych na głos z fortepianem, na którym akompaniował będzie Krzysztof Chromiński - informuje organizator wydarzenia.

Koncert rozpocznie się o godzinie 19. Bilet kosztuje 20 złotych.

 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości