Reklama

W siedleckiej „Trójce” działa Klub Miłośników Kotów!

O kotach, kotkach i kocurach rozmawiano podczas spotkania Klubu Miłośników Kotów w siedleckiej "Trójce". Opiekunki klubu Ewa Misiak i Ewa Wasążnik zadbały nawet, aby nie zabrakło ciasteczek w kształcie kocich pyszczków.

Czemu koty są potrzebne w mieście? Jak im pomóc? Gdzie szukać pomocy, gdy widzimy chore zwierzęta? O tym mówiła nasza redakcyjna koleżanka Mariola Zaczyńska, miłośniczka zwierząt i wiceprezes Towarzystwa Przyjaciół Zwierząt AMICUS.

Brawo uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3! Wierzymy, że dzieci o tak dobrych sercach zmienią świat na lepsze!

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości