Reklama

Wiejski staw w Zającu po modernizacji

Zakończyły się prace przy modernizacji wiejskiego stawu w Zającu w gminie Liw. W akwenie już pływają ryby.

Oficjalne oddanie do użytku stawu po modernizacji odbyło się 5 października. Na uroczystość bardzo ważną dla lokalnej społeczności przybyło wielu gości, m.in. wójt gminy Liw Katarzyna Żelazowska, przewodniczący rady gminy Mieczysław Jaszczur wraz z radnymi, proboszcz parafii w Wyszkowie ks. Wojciech Zadrożny oraz wielu mieszkańców Zająca.

Oznaką oficjalnego otwarcia inwestycji było uroczyste przecięcie wstęgo. Dokonali tego: wójt Katarzyna Żelazowska, przewodniczący rady Mieczysław Jaszczur, sołtys Ewa Bronisz, radna Sylwia Skarżyńska oraz najmłodszy uczestnik uroczystości, syn pani radnej Kuba Skarżyński. Inwestycję poświęcił ks. Wojciech Zadrożny.

Reklama

Więcej o tej inwestycji i planach wobec niej na przyszłość przeczytacie w najbliższym papierowym wydaniu „Tygodnika Siedleckiego”.

zdjęcia: S. Jastrzębski

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości