Reklama

Wielkie odkleszczanie i odkomarzanie w Siedlcach

W dniach 24-26 czerwca w Siedlcach przeprowadzona zostanie akcja odkleszczania i odkomarzania terenów rekreacyjnych wokół zalewu oraz 14 miejskich placów zabaw.

Akcja zostanie przeprowadzona o świcie i późnym wieczorem. Jak zapewnia Urząd Miasta Siedlec, użyte podczas niej środki, nie są szkodliwe dla ludzi i zwierząt (poza komarami i kleszczami).

W przypadku małej skuteczności akcji, usługa zostanie powtórzona.

 

(za UM w Siedlcach)

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości