W dniach 24-26 czerwca w Siedlcach przeprowadzona zostanie akcja odkleszczania i odkomarzania terenów rekreacyjnych wokół zalewu oraz 14 miejskich placów zabaw.
Akcja zostanie przeprowadzona o świcie i późnym wieczorem. Jak zapewnia Urząd Miasta Siedlec, użyte podczas niej środki, nie są szkodliwe dla ludzi i zwierząt (poza komarami i kleszczami).
W przypadku małej skuteczności akcji, usługa zostanie powtórzona.
(za UM w Siedlcach)
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!