W niedzielę, 13 sierpnia każdy miłośnik staroci i rzeczy "z duszą" będzie mógł nabyć coś wyjątkowego.
Tradycyjnie w okresie wakacyjnym Muzeum Regionalne im. Mieczysława Asłanowicza w Siedlcach razem z Siedleckim Klubem Kolekcjonerów organizują Giełdy Staroci i Rzeczy Potrzebnych Komuś Innemu. Giełdy odbywają się na placu przed budynkiem muzeum w drugie niedziele miesiąca. Do tej pory obyło się już 22 tego typu giełd.
W niedzielę, 13 sierpnia o godz. 11.00, zapraszamy na kolejną XXIII Giełdę Staroci i Rzeczy Potrzebnych Komuś Innemu. Aby wziąć w niej udział jako wystawca, nie trzeba płacić. Nie trzeba również być członkiem Siedleckiego Klubu Kolekcjonerów ani brać ze sobą własnego stolika. Muzeum udostępnia wystawcom stoliki do wystawiania swoich przedmiotów. Wystarczy wziąć z domu starocia, które leżąc zapomniane czy nieużywane, zajmują nam miejsce, a mogą się przydać komuś innemu. Stoiska będą wystawione do godz. 14.00.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze