W Siedlcach doszło do zabójstwa kobiety. Informację potwierdziła prokurator Prokuratury Rejonowej Katarzyna Wąsak.
- Trwają oględziny na miejscu zdarzenia - informuje prokurator Wąsak.
Z nieoficjalnych doniesień wynika, że kobieta została zastrzelona przez swojego męża. Wkrótce więcej informacji.
Aktualizacja:
- Obecnie kilkudziesięciu policjantów mazowieckiego garnizonu poszukuje 53-latka podejrzewanego o śmiertelne postrzelenie 53-latki. Mężczyzna może posiadać przy sobie broń - informuje zespół prasowy KMP Siedlce.
Policja potwierdza, że podejrzanym o zastrzelenie kobiety jest jej mąż.
- Dzisiaj rano siedleccy policjanci otrzymali zgłoszenie o rannej kobiecie leżącej na jednej z posesji. Na miejsce zostali wysłani policjanci, którzy odnaleźli ranną kobietę. Pomimo udzielnej pomocy, kobieta zmarła. Na miejscu rozpoczęto czynności procesowe, w tym szczegółowe oględziny pod nadzorem prokuratora. Jednocześnie natychmiast rozpoczęto poszukiwania sprawcy, którym prawdopodobnie jest mąż kobiety - informują funkcjonariusze. - Osoby, które mogą posiadać informacje o miejscu przebywania mężczyzny, proszone są o kontakt z najbliższą jednostką policji lub telefonicznie pod numerem 112.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze