Reklama

Zabójstwo kobiety w Siedlcach. Podejrzany się oddalił, trwają poszukiwania (aktualizacja)

W Siedlcach doszło do zabójstwa kobiety. Informację potwierdziła prokurator Prokuratury Rejonowej Katarzyna Wąsak.

- Trwają oględziny na miejscu zdarzenia - informuje prokurator Wąsak.

Z nieoficjalnych doniesień wynika, że kobieta została zastrzelona przez swojego męża. Wkrótce więcej informacji.

Aktualizacja:

- Obecnie kilkudziesięciu policjantów mazowieckiego garnizonu poszukuje 53-latka podejrzewanego o śmiertelne postrzelenie 53-latki. Mężczyzna może posiadać przy sobie broń - informuje zespół prasowy KMP Siedlce.

Reklama

Policja potwierdza, że podejrzanym o zastrzelenie kobiety jest jej mąż.

- Dzisiaj rano siedleccy policjanci otrzymali zgłoszenie o rannej kobiecie leżącej na jednej z posesji. Na miejsce zostali wysłani policjanci, którzy odnaleźli ranną kobietę. Pomimo udzielnej pomocy, kobieta zmarła. Na miejscu rozpoczęto czynności procesowe, w tym szczegółowe oględziny pod nadzorem prokuratora. Jednocześnie natychmiast rozpoczęto poszukiwania sprawcy, którym prawdopodobnie jest mąż kobiety - informują funkcjonariusze. - Osoby, które mogą posiadać informacje o miejscu przebywania mężczyzny, proszone są o kontakt z najbliższą jednostką policji lub telefonicznie pod numerem 112.

Reklama

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości