Komenda Miejska Policji w Siedlcach informuje, że zaginiony mężczyzna odnalazł się.
Policja Siedlce informuje, że zaginiony mężczyzna odnalazł się. Sam zgłosił się do Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach. Nic mu nie jest. Policja dziękuje wszystkim za sygnały i włączenie się w poszukiwania.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze