Reklama

Zatrzymali go mińscy policjanci

27 listopada mińscy policjanci zatrzymali 26-letniego mężczyznę - mieszkańca Mińska Mazowieckiego, podejrzanego o przestępstwa kryminalne.

Postawiono mu 7 zarzutów, dotyczących kradzieży i kradzieży z włamaniem. Policjanci z wydziału kryminalnego mińskiej komendy odzyskali część skradzionych przedmiotów tj. radia samochodowe, nawigację, wózek na zakupy. Część zabezpieczyli na terenie jednego z mińskich skupów złomu. Przedmioty pochodzą m.in. z włamania do samochodu, do którego doszło pod koniec września. 

26-latek przyznał się do popełnionych czynów i odpowie za nie przed sądem.  Jak informuje oficer prasowy KPP w Mińsku Mazowieckim, aspirant Marcin Zagórski  - sprawa jest rozwojowa i nie wyklucza się dalszych zatrzymań.

Reklama

 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości