Reklama

Zbijaj kręgle, zdobądź Puchar Prezydenta Siedlec!

W dniach 28-31 sierpnia w Parku Wodnym Siedlce odbywać się będzie I edycja Pucharu Prezydenta Miasta Siedlce w Bowlingu Sportowym.

Organizatorem zmagań jest Siedlecki Klub Bowlingowy. Zawody odbywać się będą w kategorii open, wiec udział może w nich wziąć każdy, niezależnie na płeć i wiek. Zapisać należy się, wypełniając formularz elektroniczny, na stronie: www.infobowling.pl. Tam również znajdziecie regulamin i więcej informacji na temat zawodów. 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama