Poznań był gospodarzem Lekkoatletycznych Mistrzostw Polski U18. Po złote medale sięgnęli siedlczanie - Szymon Dolega i Maciej Pszczółkowski.
Szymon Dołęga - zawodnik Feniksa Siedlce wziął udział w rywalizacji w koronnej dla siebie konkurencji - biegu na 100 m. Niespodziewanie zakończył zmagania dopiero na ósmym miejscu. Niepowodzenie zrekompensował sobie w skoku w dal. Siedlczanin z wynikiem 7,16 m (rekord życiowy) zajął pierwsze miejsce.
Po złoty medal sięgnął także Maciej Pszczókowski - wychowanek MKS Pogoń Siedlce, a obecnie zawodnik AZS AWF Warszawa. Wygrał konkurs rzutu oszczepem z rezultatem 66.94 m (rekord życiowy).

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze