Reklama

Zmarł Adam Kleszcz

W wieku 43 lat, 21 stycznia bieżącego roku, zmarł przewodniczący Komisji Sędziowskiej Delegatury Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej w Siedlcach - Adam Kleszcz.

Od 1993 roku był sędzią piłkarskim. W karierze sędziowskiej doszedł do szczebla III ligi. W 2000 roku ze względów zdrowotnych  zawiesił czynne prowadzenie spotkań piłkarskich. Nie rozstał się jednak ze swoją ukochaną dyscypliną sportu, zostając obserwatorem sędziowskim. Najpierw szczebla okręgowego, a później mazowieckiego. Aktywnie działał w wydziałach siedleckiego OZPN: sędziowskim oraz dyscypliny i bezpieczeństwa. W 2012 roku został członkiem Zarządu Kolegium Sędziów MZPN. W tym samym roku otrzymał Złotą Odznakę OZPN w Siedlcach, a w 2019 roku Polski Związek Piłki Nożnej uhonorował Go tytułem „Sędziego Zasłużonego”. Odszedł człowiek całym sercem oddany organizacji sędziowskiej i piłkarskiej rodzinie. (MB)

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości