Reklama

Zwolnień „na strajk” nie będzie

„Nie wystawiam nieuzasadnionych zwolnień lekarskich nauczycielom i innym grupom zawodowym”. Kartka o takiej treści zawisła na drzwiach gabinetu lekarki Edyty Foryszewskiej-Witan.

Nauczyciele stwierdzili, że to stawia ich w negatywnym świetle. Lekarka zastrzega, że wystawia zwolnienia lekarskie. Uzasadnione medycznie.

- Ja popieram strajk nauczycieli – zastrzega lekarka. – Moja mama była nauczycielką, działaczką harcerstwa. W domu ciągle się mówiło o tym zawodzie i o szkole.

Jednak oburzyło ją to, co stało się w gabinecie. Przyszła nauczycielka, domagając się wystawienia zwolnienia na dziecko.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości