W piątek 6 stycznia w Święto Trzech Króli będzie można skorzystać z siedleckiego lodowisko według zmienionego harmonogramu.
Będzie ono czynne w godzinach
-11:00 – 13:45
-15:00 – 16:30
-17:00 – 18:30
-19:00 – 21:30
Wszystkie ślizgawki są ogólnodostępne.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!