Reklama

8-letni Jacek napisał do burmistrza

Dzieci potrafią skutecznie zawalczyć o swoje sprawy.

Dzieci potrafią skutecznie zawalczyć o swoje sprawy.

8-letni Jacek z Sulejówka napisał do burmistrza list, w którym zaproponował pewną innowację na placu zabaw w Gliniankach.

„Mój tata powiedział, że chce pan zbudować w parku wodnym plac zabaw. Bardzo chciałbym spotkać w nim moich ulubionych bohaterów: SpongeBoba, Skalmara, Patryka, i Planktona. Fajnie, jakby był też domek z ananasa. To będzie wtedy super wodny plac zabaw...” - napisał.

NA ETAPIE REKSIA I BALTAZARA GĄBKI

Burmistrz Arkadiusz Śliwa odniósł się do prośby chłopca. „Całkiem niedawno pewien młody obywatel Sulejówka zwrócił się do mnie z fantastycznym pomysłem. Jacek chce, aby nasz planowany do budowy w tym roku wodny plac zabaw w parku Glinianki posiadał bajkowego patrona - niejakiego jegomościa, co się zowie SpongeBob Kanciastoporty. Przyznam, że choć moja wiedza o bajkach skończyła się na etapie Reksia i Baltazara Gąbki, to niewątpliwie po obejrzeniu kilku odcinków tej bajki pomysł mi się bardzo spodobał” - napisał włodarz.

Reklama

DELEGACJA REZOLUTNYCH 10-12-LATKÓW

Podobne prośby pojawiły się niedawno na biurku burmistrza Mrozów, Dariusza Jaszczuka. - W ostatnim czasie dzieci w towarzystwie swojego dziadka wręczyły mi pismo z prośbą o usypanie górki do zjeżdżania w zimę. W ubiegłym roku przybyła również do urzędu delegacja bardzo rezolutnych 10-12-latków z prośbą o budowę tzw. pumptracku i skateparku.

Więcej w wydaniu papierowym TS.

TOMASZ MARKIEWICZ

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości