Reklama

Adrian Paluchowski odejdzie z Pogoni?

Adrian Paluchowski złożył oświadczenie o jednostronnym rozwiązaniu kontraktu z Pogonią Siedlce z winy klubu w związku z zaległościami w regulowaniu zobowiązań kontraktowych – informuje portal 90minut.pl.

Próbowaliśmy w tej sprawie skontaktować się z prezesem Pogoni – Andrzejem Materskim, ale bezskutecznie.

Adrian Paluchowski jest najlepszym strzelcem zespołu. W 25 meczach zdobył dla Pogoni 13 bramek. Jego odejście byłoby dużym ciosem dla siedleckiego klubu.

 

 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama