Reklama

Akcja odławiania kotów w Siedlcach

W najbliższych dniach pracownicy siedleckiego magistratu przeprowadzą akcję odławiania kotów.

Działania obejmą okolicę ulicy Tadeusza Czackiego oraz placu Zdanowskiego i odbędą się w dwóch terminach: 11- 15 marca oraz 18–22 marca. Akcja odławiania kotów wolno żyjących będzie przeprowadzona ze względu na konieczność ich sterylizacji, w celu zapobiegania bezdomności zwierząt.

Właściciele kotów wychodzących proszeni są, by w tych dniach ich koty pozostały w domach.

Koty, które zostaną złapane, a nie będą posiadały adresówki bądź zarejestrowanego czipa będą traktowane jako koty wolno żyjące.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości