W najbliższych dniach pracownicy siedleckiego magistratu przeprowadzą akcję odławiania kotów.
Działania obejmą okolicę ulicy Tadeusza Czackiego oraz placu Zdanowskiego i odbędą się w dwóch terminach: 11- 15 marca oraz 18–22 marca. Akcja odławiania kotów wolno żyjących będzie przeprowadzona ze względu na konieczność ich sterylizacji, w celu zapobiegania bezdomności zwierząt.
Właściciele kotów wychodzących proszeni są, by w tych dniach ich koty pozostały w domach.
Koty, które zostaną złapane, a nie będą posiadały adresówki bądź zarejestrowanego czipa będą traktowane jako koty wolno żyjące.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze