Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach zanotował awans w najnowszym rankingu miesięcznika „Perspektywy”.
Siedlecka uczelnia uplasowała się na 46 pozycji w kraju. W ubiegłorocznym rankingu, notowana była w przedziale miejsc 51-60.
Na czele rankingu znalazł się Uniwersytet Warszawski, przed Uniwersytetem Jagiellońskim w Krakowie i Politechniką Warszawską.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!