Przewodniczący rady gminy w Suchożebrach Bogdan Wysocki zadeklarował oficjalnie, że będzie kandydował na stanowisko wójta gminy Suchożebry.
O kandydowaniu poinformował w mediach społecznościowych, argumentując w krótkim wystąpieniu, co motywuje go do startu w najbliższych wyborach samorządowych. Głównym celem jest praca na rzecz gminy i jej rozwoju.
Bogdan Wysocki jest głównym oponentem obecnego wójta Krzysztofa Bujalskiego, który także złożył już deklarację, że będzie się ubiegał o reelekcję.
To pierwsze oficjalne deklaracje potencjalnych kandydatów na wójta gminy Suchożebry. Nieoficjalnie mówi się, że chętnych będzie jednak więcej. (MZ)
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze