Reklama

Bogdan Wysocki - przewodniczący rady chce zostać wójtem gminy Suchożebry

Przewodniczący rady gminy w Suchożebrach Bogdan Wysocki zadeklarował oficjalnie, że będzie kandydował na stanowisko wójta gminy Suchożebry.

O kandydowaniu poinformował w mediach społecznościowych, argumentując w krótkim wystąpieniu, co motywuje go do startu w najbliższych wyborach samorządowych. Głównym celem jest praca na rzecz gminy i jej rozwoju.

Bogdan Wysocki jest głównym oponentem obecnego wójta Krzysztofa Bujalskiego, który także złożył już deklarację, że będzie się ubiegał o reelekcję.

To pierwsze oficjalne deklaracje potencjalnych kandydatów na wójta gminy Suchożebry. Nieoficjalnie mówi się, że chętnych będzie jednak więcej. (MZ)

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości