Reklama

Boże Ciało w Siedlcach (zdjęcia+film)

Ulicami Siedlec przeszła Procesja Bożego Ciała.

W kościele p.w. Ducha Świętego odbyła Msza św. pod przewodnictwem biskupa Kazimierza Gurdy, po której rozpoczęła się procesja. Trasa prowadziła ulicami: Brzeską, Floriańską, Sienkiewicza, Kilińskiego, Piłsudskiego, Bohaterów Getta, Świrskiego i zatrzymywała się przy czterech ołtarzach. Przy siedleckiej katedrze został utworzony ostatni ołtarz.

https://youtu.be/E6UmUbHshxU

W procesji uczestniczyło kilka tysięcy wiernych.

Zdjęcia: Aga Król

Zdjęcia: Aleksander Skums

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości