Ulicami Siedlec przeszła Procesja Bożego Ciała.
W kościele p.w. Ducha Świętego odbyła Msza św. pod przewodnictwem biskupa Kazimierza Gurdy, po której rozpoczęła się procesja. Trasa prowadziła ulicami: Brzeską, Floriańską, Sienkiewicza, Kilińskiego, Piłsudskiego, Bohaterów Getta, Świrskiego i zatrzymywała się przy czterech ołtarzach. Przy siedleckiej katedrze został utworzony ostatni ołtarz.
https://youtu.be/E6UmUbHshxUW procesji uczestniczyło kilka tysięcy wiernych.
Zdjęcia: Aga Król
Zdjęcia: Aleksander Skums
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze