Reklama

Caritas pomaga z fiskusem

Już 98 osób skorzystało z prowadzonej przez siedlecką Caritas, bezpłatnej akcji wypełniania zeznań podatkowych. Ze wsparcia Caritas mogą skorzystać wszyscy a jedynym warunkiem jest przekazanie 1 proc. podatku na Caritas.

Na złożenie zeznań podatkowych za 2014 rok jest czas tylko do końca kwietnia. Caritas Diecezji Siedleckiej organizuje dodatkowe dyżury dla tych, którzy chcieliby skorzystać z pomocy przeszkolonych pracowników w wypełnieniu i złożeniu zeznania podatkowego. Zeznania wypełniane są od środy do piątku, w godzinach od 8 do 16, w siedzibie Caritas, przy ul. Świrskiego 57.

- Trzeba przynieść ze sobą PIT-11 lub PIT-40. Aby rozliczenie przesłać drogą elektroniczną, potrzebny jest przychód za rok 2013 – wyjaśnia koordynująca akcję w Siedlcach Ewa Iwaniuk. - Są jeszcze ulgi na dzieci i ulga internetowa. Do odliczenia ulgi na dzieci jest potrzebny pesel dziecka i data urodzenia, a do ulgi internetowej – rachunki za internet. Jeżeli internet był rozliczany w ciągu ostatnich 2 lat, ulga nie przysługuje – dodaje koordynatorka akcji.

Reklama

Dyżury pełnią osoby przeszkolone przez pracownika Urzędu Skarbowego.

 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości