Reklama

Carlos sprzedany

W ciągu kilku miesięcy z rynku znikną sklepy Carlos.

Właściciel marki, Zbigniew Sobolewski powiedział nam, że sprzedał działalnośc operacyjną firmy, czyli wyposażenie sklepów, towar itd. W jego rękach pozostają nieruchomości, które będzie teraz wynajmował nowej marce. 

Sam nie zaprzestaje działalności. Czym będzie sie teraz zajmował? O tym przeczytacie w środowym wydaniu "TS". (jj)

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama