Z nadzieją i zaciskając kciuki będziemy jutro śledzić (sobota, 10 maja) półfinał 6. edycji „Mam Talent!". Dlaczego? Bo o finał będą walczyć siedleccy tancerze z Caro Dance! A my możemy im pomóc!
Ta edycja od początku zaskakuje wysokim poziomem wykonawców. Wymaganiom jury oraz poziomowi narzuconemu przez rywali sprostali tancerze Niepublicznej Szkoły Sztuki Caro Dance z Siedlec.
Jutro, w sobotę 10 maja, o godz. 19.30 tancerze będą się prezentować w półfinale. O tym, czy przejdą do finału, zadecydują też SMS-y od widzów.
-Walczymy o wejście do finału programu Mam Talent – mówią tancerze. - Liczymy na waszą pomoc.
Nasi tancerze są świetni! Mają przed sobą szanse, an którą ciężko pracowali. Pomóżmy im! To miłe, że wracamy do czasów, gdy Siedlce były stolica tańca. Jesteśmy z Wami!
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Nie oglądam TVN...
TVN miała być sprzedana, ale nie doszło do sprzedaży. Dzięki temu możemy śledzić sukcesy siedleckich tancerzy. Szkoda, że neo TVP wkrótce zniknie, bo jest w likwidacji i podobnych programów możemy tam już nie zobaczyć.
Nie oglądam TVN...
TVN miała być sprzedana, ale nie doszło do sprzedaży. Dzięki temu możemy śledzić sukcesy siedleckich tancerzy. Szkoda, że neo TVP wkrótce zniknie, bo jest w likwidacji i podobnych programów możemy tam już nie zobaczyć.