Reklama

Co za kalendarze!

W GOK w Suchożebrach rozstrzygnięto konkurs na Kalendarz Adwentowy, zorganizowany wspólnie z Gminną Biblioteką Publiczną w Krześlinie. Zgłoszono aż 43 prace, a wszystkie piękne i pomysłowe! Jury miało trudny orzech do zgryzienia. Komisja w składzie: przewodnicząca komisji Iwona Grzywacz -pedagog, plastyk, wójt gminy Suchożebry Krzysztof Bujalski, ks. Marek Strzeżysz i Magdalena Gotowicka, postanowiła przyznać następujące miejsca i wyróżnienia: w kategorii przedszkole i klasy „0”: I miejsce zajął Tobiasz Wierzchowski, II - Antoś Różański, III - Julia Barczak, a wyróżnienia otrzymali Liliana Kowal, Karolina Hołubiec, Aleksandra Wójcik, Angelika Sobieska. W kategorii klas I-III pierwsze miejsce ex aequo zajęły Laura Wierzchowska i Oliwia Kachniarz, II ex aequo - Julia Bierdzińska i Karina Liwińska, III ex aequo - Marta Starzewska i Nikola Strzalińska, a wyróżnienia otrzymali Agata Gajek, Paweł Piątkowski, Maja Szczepanik, Nikola Mazurek, Maciej Świnarski. W kategorii klas IV-VI pierwsze miejsce ex aequo zdobyły Kinga Adynowska i Lena Ładziak, II - Mateusz Krasnodębski, III - Alan Kiełbik.

Reklama

-Wszystkie kalendarze były piękne i wymagały bardzo dużo pracy. Dziękujemy za tak liczny udział i gratulujemy zwycięzcom – mówi Aneta Wyżywniak, dyrektorka GOK.

A kalendarze zobaczcie sami. Czyż nie piękne?

Takich kalendarzy jeszcze nie widzieliście!

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości