Reklama

Czy jest szansa na nocną opiekę stomatologiczną w Siedlcach?

Podczas ostatniej sesji Rady Miasta, radna Iwona Orzełowska poruszyła temat braku nocnej opieki stomatologicznej w Siedlcach.

Już od ponad kilku lat w Siedlcach nie można dostać się w nagłych przypadkach do dentysty w dni wolne i w niedziele. - A potrzeby są bardzo duże - mówiła radna.

Naczelnik Wydziału Bezpieczeństwa i Spraw Społecznych siedleckiego magistratu, Leszek Borkowski odpowiedział, że NFZ już kilka razy ogłaszał konkurs na świadczenie tych usług, ale nie było chętnych. Problemem sa oczywiście zbyt niskie stawki proponowane przez NFZ.

- A może powinniśmy się zastanowić czy nie dołożyć pieniędzy z budżetu? - pytała Iwona Orzełowska.

Reklama

- Nie ma takich prawnych możliwości - odpowiedział naczelnik. (jj)

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości