Miejska Biblioteka Publiczna w Węgrowie w 22 lutego (niedziela) organizuje Czytelniczą Galę. Gościem specjalnym będzie Laura Łącz - aktorka, reżyserka i pisarka.
Czytelnicza Gala odbędzie się w Domu Gdańskim w Węgrowie (siedziba biblioteki). Impreza rozpocznie się o godz. 16. Podczas Gali zostaną wręczone nagrody i wyróżnienia dla najlepszych czytelników 2025 roku.
Organizatorzy zaplanowali też spotkanie z aktorką, reżyserką i pisarką Laurą Łącz. Widzowie znają ją z wielu ról teatralnych i filmowych. Od blisko 20 lat odtwarza postać Gabrieli w telewizyjnym serialu „Klan”. Rozmowę z Laurą Łącz poprowadzi Marcin Michrowski.
Osoby, które chcą wziąć udział w Czytelniczej Gali i spotkaniu z Laurą Łącz, powinni zgłosić się po wejściówki, które będą do odebrania w Domu Gdańskim (Rynek Mariacki 11) już od najbliższego poniedziałku 16 lutego.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze